Адвокат Дрижака з Врадіївки: згвалтування не було

Маша Землянська
14 серпня 2013р. 10:15

Адвокат врадіївського міліціонера Євгена Дрижака Володимир Клименко заявляє, що дві з трьох експертиз підтвердили, що Ірину Крашкову не ґвалтували. За його словами, в двох із трьох досліджень біологічних змивів немає чоловічого ДНК, а отже не можна говорити про зґвалтування. Слова адваката передає ТСН.

Третій аналіз направляли в Одесу через півтора тижні після зґвалтування – 8-го липня. Він виявив сліди чоловічого ДНК, але кому воно належить експертам з’ясувати не вдалось. Адвокат також стверджує, що міліціонери Євген Дрижак та Дмитро Поліщук не брали участі й у побитті жінки. "З нігтів Крашкової були зняті проби, які встановили, що під нігтями знаходиться тільки генетичний матеріал Рябіненка. Дрижака і Поліщука там немає", - запевнив Клименко. Так само, запевняє юрист, не знайшли слідів Дрижака в машині, у якій Крашкову вивезли за місто.

2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок міліції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. А потім за допомогою таксиста жорстоко побив.

 

Теги: Київ , міліція