В центрі Києва байкер застрелив товариша за жінку

Максим Опанасенко
14 серпня 2013р. 10:24

В середньовічному стилі киянин з Шевченківського району захистив честь жінки. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Жінка поскаржилася другові на свого чоловіка. Не довго думаючи, той взяв рушницю і застрелив кривдника подруги. Стріляв кілька разів. Сталося це прямо на вулиці (Орловська, Шевченківський район).

"Під час відпрацювання території дільничними інспекторами міліції мешканці будинків розповіли, що почули крик чоловіка, а потім кілька пострілів. Виглянувши з вікон, побачили, як на землі лежить людина, поряд стоїть чоловік з рушницею. Зробивши ще кілька пострілів, чолов’яга  сів на мотоцикл та поїхав у невідомому напрямку. Нажаль, номери сусіди не змогли розгледіти, було дуже темно" - йдеться в повідомленні, - "Правоохоронці відпрацьовували всі можливі версії кримінального правопорушення: від замовного вбивства до випадкового конфлікту. Але, зазвичай,  люди не ходять нічними вулицями з рушницею. Кілька днів кропіткої роботи і правоохоронці зупинились на одній з версій, яка в подальшому і підтвердилась.

"Захисника" тепер судитимуть за вбивство.

 

Теги: Київ