Прокуратура: В садку дружини ДемАльянсівця не були

Маша Землянська
14 серпня 2013р. 10:47

Прокуратура спростовує, що її працівники приходили до приватному дитячому садочку "Пан Пух" , котрий належить дружині лідера "Демократичного Альянсу" Василя Гацька Марині.

"Органи прокуратури не мають жодного відношення до проведення перевірки у вказаному дошкільному закладі. Більш того, за законом прокуратура не уповноважена втручатися у роботу приватних суб’єктів господарювання, якщо їх діяльність не суперечить чинному законодавству", - запевняє прес-служба прокуратури.

13-го серпня без жодних на те попереджень, до дитячого садочку "Пан Пух" прийшли люди з перевіркою. Приводом для перевірки, стала буцімто скарга громадянина Вартіва Івана Борисовича до Міністерства освіти, а ті вже передали в прокуратуру, що в цьому садочку вирощують "зомбі". І не просто так – зомбі, а зомбі для Демократичного Альянсу.

Наталія Соколенко на своєму блозі на Українській правді, яка власне першої і забила на сполох, так реагує на спростування прокуратури: "Так, це були люди не з прокуратури, але з ЛИСТАМИ З ПРОКУРАТУРИ ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ". На доказ додає документи:


 
 

 

 

Теги: Київ , прокуратура