Після наїзду "Ельдорадо" повернуло гроші за товар

Галина Танай
14 серпня 2013р. 11:09

Після наїзду "Ельдорадо" повернуло гроші за товар

«Свідомо» продовжує розбиратися зі скаргами на неякісні послуги. Цього разу ми отримали скаргу на супермаркет електроніки «Ельдорадо», що на Глибочицькій, 44. Киянин Дмитро придбав охолоджувач для ноутбука, але товар розчарував – і хлопець вирішив повернути його в магазин. В «Ельдорадо» забирати охолоджувач відмовились, мотивуючи втратою товарного вигляду. Хто правий і чи можливо повернути товар, якщо ви порушили хрустку недоторканність його упаковки?

 Охолоджувач для ноутбука Дмитро купив 2 серпня в «Ельдорадо» на Глибочицькій. При цьому консультант запевнив: в разі чого жодних проблем з поверненням чи обміном товару не буде. Протестувати кулер у магазині Дмитру ніхто не запропонував. Вдома хлопець випробував покупку і був геть розчарований: він явно прорахувався з моделлю, пристрій охолоджував дуже слабко і міг виконувати хіба почесну роль підставки. Дмитро поїхав повертати товар у магазин. Але в «Ельдорадо» його розчарували. В результаті хлопець поїхав додому з охолоджувачем - і стійким відчуттям, що його надурили.

Що каже «Ельдорадо»?

«Ельдорадо» запевняє: охолоджувач втратив товарний вигляд, і виставити його на вітрину тепер неможливо. Персонал магазину посилається на статтю 9 Закону «Про захист прав споживачів»: «Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром».  Втратою товарного вигляду, на думку працівників «Ельдорадо», є пошкодження пластику, в який був упакований охолоджувач.

 Що каже юрист?

Згідно з  Законом України «Про захист прав споживачів», покупець має право повернути товар належної якості протягом 14 днів. Тобто якщо з товаром все гаразд, але вам не подобається його колір або ж ви просто очікували більшого, - маєте повне право здати його в магазин і повернути гроші. За статтею 9 Закону, товар приймуть, якщо «збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ» - тобто чек і гарантійний талон.  Магазин має повне право не взяти назад покупку, що втратила товарний вигляд. Але порушення цілісності пластикової упаковки вважати порушенням товарного вигляду аж ніяк не можна. Хоча б тому, що це суперечить здоровому глузду: як інакше випробувати товар і зрозуміти, що він підходить або не підходить?  Крім того, за Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами від 19 квітня 2007,  при продажу електропобутових товарів продавець зобов’язаний в присутності покупця перевірити якість та комплектність. Те, що консультанти не провели перевірку товару на місці – пряме порушення закону. Отже, в цій ситуації магазин має прийняти товар і повернути клієнту гроші. 

 Чим усе скінчилось?

В «Ельдорадо» журналісту «Свідомо» разом з Дмитром не дуже зраділи. І повертати гроші не поспішали, мотивуючи тим, що закон на боці магазину: нібито пошкодження одноразової упаковки є порушенням товарного вигляду. Але показати, де в законі сказано про одноразову упаковку, консультант Ольга не змогла. Коментувати ситуацію на камеру дівчина теж не захотіла, посилаючись на те, що зйомка в магазині заборонена. Втім, цитування Кримінального кодексу і закону «Про захист прав споживачів» дало свої плоди: після недовгих роздумів консультант погодилась прийняти товар назад і повернути гроші. А поки ми заповнювали заяву, дівчина вже почала усміхатись і зізналась: вона трохи злякалась нашого «наїзду», тому неправильно зрозуміла проблему Дмитра й  активно заперечувала проти зйомки. Ми повернули гроші – і попрощались майже друзями.

«Свідомо» дякує магазину «Ельдорадо» за вміння визнавати помилки і дотримання прав покупців. Наша порада: зберігайте спокій і не бійтесь захищати свої права. Усмішка в поєднанні зі знанням закону творить дива.

Якщо це не допомогло, вам у Державну інспекцію з питань захисту прав споживачів:

03680 м. Київ-150, вул. Горького, 174

(044) 528-92-44 Телефон «гарячої лінії»

(fax) 528-56-00

E-mail: dsiu@dsiu.gov.ua

Скаргу можна писати в довільній формі. 

Увага! «Свідомо» не ставить за мету дискредитувати чи пропагувати послуги жодної компанії. Наша мета – допомогти людям захистити свої права споживачів. Якщо будь-яка компанія виправить порушення, про які ми пишемо, ми з радістю додамо інформацію про це до статті.

Якщо ви готові захищати себе юридичними методами, ми можемо познайомити вас із юристами, які допоможуть вам безоплатно.

 

 

 

 

Теги: Київ , права споживачів , повернення товару , Ельдорадо