Азаров вимагає звільняти колег-пияків

Максим Опанасенко
14 серпня 2013р. 11:21

Прем'єр-міністр Микола Азаров вимагає звільняти з роботи державних службовців, що стали (стануть) причинами ДТП через алкогольне сп'яніння. Про це прем'єр заявив у вступному слові на засіданні Уряду.

"З початку року в Україні сталася 1051 дорожньо-транспортна пригода, спричинена нетверезими водіями. В них загинули 138 людей, 1399 травмовані. А всього за цей час виявлено біля ста тисяч фактів керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. При цьому не один, не два, не три рази вся країна з обуренням дізнавалася про факти, коли дорожньо-транспортні пригоди скоювали нетверезі представники органів влади. Найстрашніше, що в таких аваріях гинули діти" - заявив Азаров.

І додав - люди не вірять у правосуддя в таких випадках. "Я переконаний, що головна причина тут – у відчутті безкарності та відсутності належних моральних якостей у окремих працівників державних структур. У потуранні, безпринципності окремих керівників. Тому досить «виводити плями на мундирі». Треба рішуче очиститися від не гідних представляти владу" - заявив він.

Прем'єр вимагає, аби жоден злочин не приховувася, аби не було зволікань з експертизами, і аби чиновники проводили постійну профілактичну роботу з підлеглими з цього приводу.

 

 

Теги: Київ