За підробні німецькі ліки "фармацевту" дали 4 роки

Маша Землянська
14 серпня 2013р. 12:23

Виконавчий директор ТОВ "Торговий дім "Каскад-Медикал" опинився за гратами. Чотири роки тюрми з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини і устаткування для їх виробництва - чоловік отримав за те - що займався підробкою ліків.

"Нагадаємо, що в травні 2013 року у місті Васильків Київської області під час проведення спільної позапланової перевірки фахівцями Держлікслужби України та Головного Управління СБУ  встановлено факт здійснення безліцензійного виробництва лікарських засобів ТОВ "Торговий дім "Каскад-медікал". Під час перевірки було виявлено 3,9 мільйонів упаковок препаратів на суму близько 300 мільйонів гривень. Крім того, на території TOB "Торговий Дім Каскад-Медікал" було виявлено нерозфасовані та незареєстровані лікарські засоби з маркуванням німецькою мовою, упаковки українською мовою без зазначення номерів серій та термінів придатності, інструкції, а також запаковані лікарські засоби з маркуванням українською мовою. Також на цій території знаходилось приміщення для пакування лікарських засобів та обладнання для нанесення маркування на лікарський засіб", - розказують у Державній лікарській службі.

Найбільшу загрозу для підробних ліків становили ін’єкційнії. А от найбільше в закромах "Каскад-Медикал" знайшли таких препаратів виробництва Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ: Траумель, Цель Т, Церебрум Композитум, Дискус Композитум, Вібуркол супозиторії. Усі вони - у ТОП 20 найпопулярніших ліків.

За даними Реєстру фізичних та юридичних осіб, фірма з аналогічною назвою зареєстрована у Києві на бульварі Лесі Українки, 14. Керує нею - Олена Липкань. Серед форм діяльності - оптова торгівля фармацевтичними товарами. Наразі компанія не перебуває в процесі припинення.

 

Теги: Київ , смерть , ліки