МОН полонило «скіфських» коней у Гідропарку

Дмитро Чалий
14 серпня 2013р. 13:04

МОН полонило «скіфських» коней у Гідропарку

Підвідомча структура Міністерства освіти і науки 8 серпня встановила паркан навколо бази на острові Долобецький (Гідропарк). З 2002 року на цій території знаходиться кінний театр «Скіф-арт», а відтак коні-актори опинилися в полоні. Працівники театру б’ють на сполох: Машини з кормом не можуть підїхати до тварин. Подія була зафіксована міліціонерами. 

 
«Свідомо» вдалося поспілкуватися з людиною, що назвалася директором бази, Іваном Бурячком. Чоловік запевняє, що коням забезпечені нормальні умови: «Паркан мали поставити ще давно за наказом голови Центрального спортивно-господарського кобінату Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Брюховця Михайла Георгійовича». А от кінний театр, за словами директора, не має жодних підстав перебувати на території острова Долобецький.

 Директор кінного театру Сергій Комлєв підтвердив «Свідомо» критичну ситуацію: «Машина з кормом не проїде крізь ворота нового паркану». Сергій Іванович також розповів, що 13 серпня від нього вимагали написати розписку і звільнити територію на острові Долобецький з кіньми. Директор «Скіфа» відмовився: «Переїжджати театру нікуди».  

 

 

Теги: