На ГОГОЛЬFESTі буде 3Dлабораторія і Зелений Гоголь

Галина Танай
14 серпня 2013р. 13:15

На ГОГОЛЬFESTі буде 3Dлабораторія і Зелений Гоголь

Всього 29 днів лишилося до однієї з найочікуваніших подій року - фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Жодної цензури, сім нових програм і створення мистецького простору руками кожного гостя - таких сюрпризів слід чекати 13 вересня в арт-кластері "Видубичі".

Крім традиційних театральної, музичної, візуальної та кінематографічної програм, організатори порадують і новими. Тепер на  ГОГОЛЬFESTі  з'являться Майстерні - MakeLAB - де гості фестивалю створюватимуть речі власноруч. Головними серед майстерень  будуть мобільна друкарня «Niice» та 3D лабораторія. Також працюватиме Екопрограма - продовження проекту "Зелений Гоголь" зі спортивною програмою, озелененням та екологічні арт-проектами. Серед новинок і освітня програма з майстер-класами та зустрічами, і літературна - поети й письменники створюватимуть перфоманс разом з акторами ДАХу. Також обіцяють танцювальну програму Кa Te T'ui з майстер-класами і перфомансами. Ну а найцікавішим обіцяє бути цирковий блок CircFabrique - найкращі актери й режисери цирку поєднають своє мистецтво з театром, музикою, танцями і співом. Не забули і про дітей - для них влаштують освітні й розважальні ігри, в яких малеча зможе випробувати себе у різних якостях, від режисерів до дизайнерів.


 Ще одне нововведення цьогорічного ГОГОЛЬFESTу - платний вхід. Сума  буде символічною, але таким чином кожен гість долучиться до створення фестивалю. Грошей на ГОГОЛЬFEST у його президента Влада Троїцького нема, а про державну підтримку смішно й згадувати - тому фест триматиметься на бажанні і небайдужості його гостей. Приходьте - і не пожалкуєте. А якщо ви хочете допомогти ГОГОЛЬFESTу власною працею, можете долучитись до його команди на волонтерських засадах

Теги: Київ , ГОГОЛЬFEST , Троїцький , ДАХ