Українцям знову не радять летіти до Єгипту

Максим Опанасенко
15 серпня 2013р. 8:43

Міністерство зовнішніх справ України не радить летіти на відпочинок до Єгипту. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Причина - проведення акцій протесту, заворушення і введення надзвичайного стану в країні.

"Зокрема, громадянам України, які перебувають у м. Каїр, рекомендуємо  уникати відвідання Центральної площі «Тахрір» та прилеглого до неї району Гарден-сіті; території навколо Президентського палацу  (р-н Геліополіс); мечеті Рабіа Ель-Адавія (район Наср-сіті), район Гіза. Необхідно суттєво обмежити пересування столицею та іншими населеними пунктами, а також поки утримуватись від автомобільних подорожей", - йдеться в повідомленні, "Громадянам України, які на даний час відпочивають у курортних містах на узбережжі Червоного моря (мм. Хургада та Шарм Ель-Шейх), з метою уникнення загрози безпеці рекомендується проводити відпочинок на території готельних комплексів та не здійснювати поїздки за їхні межі".

Всім українцям, котрі зараз у Єгипті, не рекомендують бути в місцях скупчення людей, фотографувати і знімати відео, не маючи на це дозволу, брати участь в акціяї протесту, сперечатися з місцевими щодо політичної ситуації.

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації, громадянам України радять звертатися до Посольства України в Арабській Республіці Єгипет за телефоном (працює цілодобово) +201000039648, або телефонувати на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України +380442381657.

 

Теги: Київ