Зниклого Мельника оцінили у 23 мільйони

Максим Опанасенко
15 серпня 2013р. 9:22

Печерський районний суд змінив запобіжний захід екс-ректору університету Державної податкової служби Петру Мельнику з домашнього арешту на звичайний. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Разом з цим, суд визначив розмір застави, під яку Мельника (якщо знайдуть) можуть відпостити з-під арешту. Це аж 23 мільйони гривень.

9-го серпня підозрюваний у хабарництві ректор Національної податкової академії Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". У понеділок Печерський райсуд постановив знайти і примусово доставити до суду Мельника. У середу Мельника оголосили в міжнародний розшук.

Теги: Київ