Росія: Проблеми з товарами,бо Україна не в Митному

Максим Опанасенко
15 серпня 2013р. 9:33

Проблеми з імпортом українських товарів до Росії виникли через те, що Україна не є членом Митного союзу. Про це "Эхо Москвы" заявив голова комітету Держдуми РФ в справах СНД Леонід Слуцький.

"Трудности с прохождением украинскими товарами российской таможни во многом вызваны просто бюрократией из-за того, что Украина не является членом Таможенного союза. Однако никакой политики в этом нет" - заявив він. І додав - переконаний, що до кінця серпня всі питання будуть вирішені.

У середу прес-служба Федерація роботодавців України заявила, що з 00:00 до профілю ризику системи управління ризиками митної служби Росії потрапили всі українські імпортери. Фактично, це означає блокування українського експорту. 

Митниці обох сторін одразу заявили - ніяких проблем у них немає.

Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. Казахстан поки що перевіряє продукцію. Молдова визнала солодощі безпечними. І таджицькі фахівці з Агенства із стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції нічого поганого в солодощах від Roshen не знайшли, а тому від українських цукерок  не відмовляються. Україна жодних сумнівів у якості Roshen не має. Мінекономіки створило робочу групу і готова приступити до переговорів з Росією. А російські журналісти навіть провели експеримент - і цілий день харчувались українською кондитеркою. Скарг на самопочуття у кореспондентів не було. 

 

Теги: Київ