У "яценюківця" забрали яхт-клуб біля Межигір'я

Максим Опанасенко
15 серпня 2013р. 9:57

Вищий господарський суд зобов'язав Громадську організацію «Громадський крейсерський яхт-клуб «Енергетик» ім. Г.І.Строкова» звільнити 2 гектари землі на 7-му кілометрів дороги Вишгород-Лебедівка. Про це повідомляють "Наші гроші".

 Яхт-клуб розташовувався на березі Київського водосховища. "Як встановив суд, яхт-клуб користувався ділянкою по, вул. Парусна, 5 у м. Вишгород без жодних документів, які би посвідчували право власності на ділянку чи споруди, розташовані на ній, або ж право користування, у т.ч. на умовах оренди. За самовільне користування ділянкою суд стягнув із яхт-клубу 3584 грн. збитків" - йдеться в повідомленні. Що цікаво, суд не знає, скільки часу яхт-клуб просто так користувався ділянкою. У липні 2010-го інспектор Держкомзему після перевірки констатував факт незаконного перебування. Тоді керівник клубу Олександр Баланюк підписав акт перевірки. Але штраф не платив і ділянку не звільняв.

За даними "Наших грошей", власниками ГО «Громадський крейсерський яхт-клуб «Енергетик» ім. Г.І.Строкова», яке зареєстроване у Нових Петрівцях, є Олександр Баланюк, який у 2010 року був обраний депутатом Вишгородської міськради від "Фронту змін", а також Олександр Перебатов та Вадим Пшеничний.

 

 

Теги: Київ