Кабмінівська сім'я отримала 43 мільйони на житло

Максим Опанасенко
15 серпня 2013р. 10:33

Відділ капітального будівництва Білоцерківської міськради Київської області підписав угоду з ТОВ "Білоцерківський Міськбуд" на зведення доступного житла на вулиці Молодіжна. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 42,95 мільйони гривень. За ці гроші фірма має звести дев'ятиповерхівку на 126 квартир. "У цьому ж приміщені будуть розміщені амбулаторія загальної практики сімейної медицини на 20 тис. прикріпленого населення і центр первинної медико-санітарної допомоги на 100 тис. прикріпленого населення. Також у вартість будівництва входить благоустрій та озеленення території, облаштування під’їзд і підхіду до будинку та автостоянки, лавки й урни, загальні проектно-вишукувальні роботи" - йдеться в повідомленні. Закінчення будівництва заплановане на кінець 2015 року.

За даними "Наших грошей", співзасновниками фірми «Білоцерківський Міськбуд»  є директор Департаменту забезпечення взаємодії з ВРУ та регіонами Кабінету Міністрів України Іван Ткаленко, його дочка Інна Ткаленко, колишній депутат Білоцерківської міськради Володимир Часновський, а також Віра Вокіна та Валентина Дюміна. За останні п’ять років  фірма виграла тендерів на 94,41 мільйони гривень.

 

Теги: Київ