Бюджетники прийдуть під Київраду за грошима

Маша Землянська
15 серпня 2013р. 12:33

Члени Київської міської ради профспілок планують 19-го серпня прийти під стіни Київради, щоб зарадити проведенню сесії. Вимагатимуть від депутатів виплатити їм обіцяні надбавки.

"В акції візьмуть участь близько 10 тисяч киян - членів профспілок. Освітяни, медики, працівники житлово-комунального господарства, культури, держустанов та солідарні з ними працівники небюджетної сфери столиці вимагають проведення сесії Київради для вирішення проблем фінансування життєдіяльності столиці і виплати заробітних плат трудящим бюджетної сфери міста", - запевняють в Раді профспілок.

19-го серпня Київрада планує зібратися, щоб провести засідання, де серед головних питань - зміни до бюджету та економісного і соціального розвитку. Натомість народні депутати від опозиції мають план - завадити цій роботі і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Тим часом під стінами будівлі на Хрещатику, 36, протестували кілька сотень киян та активістів  – люди заявляли про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень, адже повноваження нинішньої Київради вичерпалися у травні. П’ятий рік містом фактично керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. 8 серпня місцевий депутат від фракції "Столичні реформи" Юрій Дмитрук направив до Окружного адмінсуду позов із вимогою визнати право нинішньої Київради працювати до чергових місцевих виборів. Суддя Володимир Данилишин визнав Київраду повноважною до чергових виборів.

 

 

Теги: Київ , Київрада , гроші