Герман похизувалась перстнем з крапельниці

Максим Опанасенко
15 серпня 2013р. 15:29

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Ганна Герман в інтерв'ю "Радіо Свобода" похизувалася перстнем, зробленим з... крапельниці.

"Дивіться, у мене зараз на руці перстень, який я зробила з… Це такий дротик від крапельниці. Це коли я була хвора, у мене був інфаркт, то у мене була крапельниця. І я відтяла кавалок тієї крапельниці, приліпила штучну перлину і зробила, як писав поет, з того перстень. І всі ходять і питають: Боже мій, який дизайн! Від якого це дизайнера? Словом, у Парижі казали: смак коштує більше, ніж гроші. Кожна жінка вибирає свій стиль. Меркель у її стилі. А це теж достатньо дорогі костюми вона носить. Але в неї стиль такий, що це виглядає ось так. Ви дуже елегантна в цьому льоні. Я елегантна в..." - заявила Герман. 


Коли ведучий перебив політика і заявив, що вони відійшли від теми євроінтеграції, тому Герман продовжила: "Ви самі мені її нав’язали, цю тему. Я елегантна в моїй крапельниці… у персні з крапельниці. Можна мати дуже багато грошей і виглядати вульгарно. Так, як виглядають дружини деяких антиєвроінтеграторів…".

Теги: Київ