Укрзалізниця: Вантажні вагони у Росію пускають

Маша Землянська
15 серпня 2013р. 16:32

Південно-Західна залізниця спростовує інформацію щодо затримки українських вантажних вагонів та повного перекриття руху на кордоні з Росією.

"Станом на 15:30 15 серпня поточного року рух поїздів на прикордонному переході Хутір-Михайлівський – Зернове – Суземка відбувається у штатному режимі. Оброблення поїздів та вагонів  здійснюється відповідно до умов технічної номенклатури. Рух на дільниці Київ – Хутір-Михайлівський – Брянськ здійснюється відповідно до графіку руху поїздів", - запевняють у відомтсві і додають: "Питання проходження митного контролю та часу його здійснення приймаючою стороною – (ст.Брянськ Російська Федерація), а також організація руху поїздів зі сторони російських залізниць знаходяться поза компетенцією Південно-Західної залізниці".

Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. 14-го серпня прес-служба Федерація роботодавців України заявила, що з 00:00 до профілю ризику системи управління ризиками митної служби Росії потрапили всі українські імпортери. Фактично, це означає блокування українського експорту. 


Теги: Київ