Блудний Мельник красується в Борисполі

Галина Танай
16 серпня 2013р. 8:08

Збіглий ректор-хабарник Петро Мельник красується в аеропорту "Бориспіль". Щоправда, не власною персоною, а на листівках "Їх розшукує міліція".

Якщо ви підозрюєте, що ваш сусід по кріслу - Мельник, можете подзвонити на 102 або (044) 287 70 02. Нагороди за Мельникову душу міліція не обіцяє.


9-го серпня підозрюваний у хабарництві ректор Національної податкової академії Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". У понеділок Печерський райсуд постановив знайти і примусово доставити до суду Мельника. У середу Мельника оголосили в міжнародний розшук. А 15 серпня Печерський районний суд змінив запобіжний захід екс-ректору університету Державної податкової служби Петру Мельнику з домашнього арешту на звичайний.

Теги: Київ , Мельник , арешт , ректор-хабарник