Оболонці грозять поселитись на загарбаному пляжі

Галина Танай
16 серпня 2013р. 9:25

Мешканці Оболоні грозять поселитись на пляжі, який відбирає у них плавучий ресторан. Якщо його не демонтують до 16:00 нинішнього дня, люди прийдуть з наметами, спальниками і мангалами. Про це повідомляють захисники пляжу.

На акції будуть збирати підписи проти причалу-ресторану - і приймати допомогу від усіх небайдужих. Мешканці запевняють: здаватись вони не збираються і право на відпочинок відстоюватимуть до останнього. До того ж, це чудова нагода провести вихідні на свіжому повітрі.

13 серпня плавзасіб  без відома громади пришвартували біля берега на Оболонській набережній, що поруч з затокою Оболонь. Це вже не перше пришестя плавучих ресторанів: у 2010 влада «зачистила» набережну від дебаркадерів, в яких були розташовані ресторани, готелі та офісні центри, але вже у 2011-му частина з них повернулася. Київрада в 2007 році уклала договір оренди ділянки берегоукріплювальної стінки Дніпра з «Каліпсо-ХХІ» строком на 10 років. Власниками підприємства є Володимир Нечипорук і Олександр Соколовський. Останній також є власником групи компаній «TK-Group» та генеральним продюсером Ukrainian Fashion Week.

 

 

Теги: Київ , Оболонь , пляж , плавучий ресторан , дебаркадер