Киянин скаржиться на атаку кавунів

Маша Землянська
16 серпня 2013р. 11:08

Киянин скаржиться на атаку кавунів

Громадський активіст Микола Даневич скаржиться на окупацію Києва – кавунами. Тим паче чоловіка обурює відсутність будь-яких на те дозволів.

 

«Київ атакували кавуни і наразі всю столицю поглинула несанкціонована торгівля плодоовочевою продукцією. Таких торгових точок в не відведених для цього місцях налічуються сотні і розміщуються вони біля виходу з метро, на перехрестях та мало не на проїжджій частині, а фрукти-овочі зберігаються на землі і припадають дорожнім пилом. На моє запитання щодо сертифікату якості, я отримав відповідь від смаглявого продавця: «Ты что не видешь, я же сам его кушаю». Питати про санітарну книжку і мови не вилося. Звичайно, ваги, також, несертифіковані і грам на 50-100 накручені. Такі торгівельні місця не значаться в міському реєстрі, незрозуміло хто ними займається (точніше «кришує») і чому відповідні служби міста закривають на цю так звану торгівлю очі», - пише Даневич.


Або ж таке:

10-го серпня через кавун сталося вбивство. Все відбулось поряд із супермаркетом та заправкою у Бучі. До ятки під'їхав чоловік і став вимагати кавуна. Продавець нібито відмовив. В результаті невдоволений любитель кавунів дістав пістолет і вистрілив у торгівця. Куля влучила в око, чоловік загинув на місці.

Теги: Київ , іжа