Роспотребнадзор зустрівся з Україною по Roshen

Максим Опанасенко
16 серпня 2013р. 12:08

Роспотребнадзор провів зустріч з міністром аграрної політики і продовольства України Миколою Присяжнюком щодо ситуації навколо кондитерських виробів фірми Roshen. Про це повідомляє прес-служба російського відомтсва.

Росіяни виставили цілий список вимог до української сторони. Це і поліпшення якості кондитерських виробів, і поновлення роботи лабораторій, що мають контролювати якість, і регулярні перевірки українських підприємств, що ввозять кондитерку до Росії. Конкретного висновку щодо вирішення ситуації з Roshen поки немає.

Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. Україна жодних сумнівів у якості Roshen не має. Молдова, Киргизія, Таджикистан, Казахстан і частково Білорусія визнали продукцію української фірми безпечною.  А російські журналісти навіть провели експеримент - і цілий день харчувались українською кондитеркою. Скарг на самопочуття у кореспондентів не було. 

Теги: Київ