Київенерго погрожує холодними батареями взимку

Маша Землянська
16 серпня 2013р. 12:20

Київенерго погрожує холодними батареями взимку

У Київенерго підрахували: наразі їм заборгували за тепло та світло – більш як два з половиною мільярди гривень. А відтак компанія не може вчасно розраховуватись за газ – тому кияни ризикують залишитися з холодними батареями.

«Різке зростання заборгованості споживачів за теплову енергію перед Київенерго та не розрахунки державного бюджету по компенсації різниці в тарифах за теплову енергію створюють загрозу стабільній підготовці теплового та енергетичного господарства столиці до опалювального сезону та своєчасному відновленню гарячого водопостачання після гідравлічних випробувань тепломереж. Адже несвоєчасні платежі Компанії за газ перед НАК «Нафтогаз України» можуть призвести до обмеження газопостачання котелень, які живлять тепломережі», - попереджають у Київенерго.

Всього ж за тепло Київ винний – півтора мільярди, за світло – практично ще мільярд. Найбільшими боржниками, за словами Київенерго, є підприємства та організації державного бюджету - 31 мільйон, підприємства та організації місцевого бюджету - 398,7 мільйонів, та житлово-експлуатаційні організації – 1,1 мільярд.. Серед найбільших боржників за електричну енергію є «АК «Київводоканал», сума заборгованості якого склала 505,3 мільйони гривень.

 

Теги: Київ , тепло , гроші , Київенерго