БЮТ пропонує роботу автору простріленого Януковича

Максим Опанасенко
16 серпня 2013р. 12:52

Член Політради партії "Батьківщина" Сергій Пашинський хоче взяти на роботу Володимира Никоненка - автора трафарету "з простреленим Януковичем". Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

"Цей хлопець через політичні переслідування режиму незаконно позбавлений волі. Я готовий взяти його на роботу і офіційно про це заявляю. Звертаюся до відповідних структур, які можуть вирішити подальшу долю Володимира Никоненка та звільнити хлопця, який відбуває незаконне та замовне покарання у Конотопській трудовій колонії", - заявив Пашинський. І лишив контактний номер для представників Володимира Никоненка:  044-527-70-64.

Володимира Никоненка на початку року засудили до одного року трудової колонії за графіті з простреленою головою Віктора Януковича. Навесні його товари Андрій Рибалко заявив про те, що Володимир шукає роботу в Києві, щоб отримати шанс раніше опинитися на волі. Рибалко тоді отримав листа від Никоненка, в якому той пише, що через півроку він може отримати дострокове звільнення з колонії, якщо в адміністрації не буде претензій до його поведінки. 

За графіті з Януковичем сумські хлопці Михайло Писарцов та Дмитро Данілов отримали 2 роки позбавлення волі, Ігор Ганненко – 1,8 років. Їм "пришили" ще й облиття синагоги фарбою та підпалил димовою шашкою підвалу. Володимир Никоненко, який проходив лише в епізоді з графіті, отримав один рік трудової колонії. Малюнок із застреленим Януковичем після вироку хлопцям почав з`являтися в інших містах, зокрема у Києві.

 

Теги: Київ