Кияни захопили Київраду

Маша Землянська
16 серпня 2013р. 14:16

Кияни захопили Київраду

Громадські активісти з організації "Воля" захопили сесійну залу Київради, де вже 19-го серпня має відбутися чергове засідання.

Серед "окупантів" - Ігор Луценко, Олександр Марченко, Єгор Соболєв та Олексій Герман. Так активісти сподіваються завадити проведенню засідання Київради. "Захопили залу засідань Київради. В понеділок, коли сюди нагонять бюджетників та Беркут, буде пізно - пацюки не зможуть засідати та привчати нас до практики скасування виборів. Просимо опозиційних депутатів приєднатися. Разом ми їх зупинимо", - пояснюють активісти.

19-го серпня Київрада планує зібратися, щоб провести засідання, де серед головних питань - зміни до бюджету та економісного і соціального розвитку. Натомість народні депутати від опозиції мають план - завадити цій роботі і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Тим часом під стінами будівлі на Хрещатику, 36, протестували кілька сотень киян та активістів  – люди заявляли про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень, адже повноваження нинішньої Київради вичерпалися у травні. П’ятий рік містом фактично керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. 8 серпня місцевий депутат від фракції "Столичні реформи" Юрій Дмитрук направив до Окружного адмінсуду позов із вимогою визнати право нинішньої Київради працювати до чергових місцевих виборів. Суддя Володимир Данилишин визнав Київраду повноважною до чергових виборів.

 

Теги: Київ , Київрада