ЗМІ: Білоруси повернули блудного Мельника

Маша Землянська
16 серпня 2013р. 14:31

ЗМІ: Білоруси повернули блудного Мельника

Петро Мельник був затриманий на білоруському пропускному пункті "Верхній Теребежів" і переданий прикордонній службі України. З посиланням на помічника начальника Пінського прикордонного загону по роботі зі ЗМІ Михайла Бут-Гусаїма про це Тиждень.ua

Зокрема, він підтвердив, що Мельник перетинав білоруський кордон. "І був затриманий і притягнений до адміністративної за порушення правил перебування на території Республіки Білорусь без відповідних документів, а саме – паспорта. І був переданий ДПС України", – повідомив він виданню.

Вранці з'явилась інформація, що екс-ректор Податкової академії під паспотром брата втік до Білорусі. до цього, 9-го серпня підозрюваний у хабарництві Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". У понеділок Печерський райсуд постановив знайти і примусово доставити до суду Мельника. У середу Мельника оголосили в міжнародний розшук. А 15 серпня Печерський районний суд змінив запобіжний захід екс-ректору університету Державної податкової служби Петру Мельнику з домашнього арешту на звичайний.

Теги: Київ , Мельник , суд , міліція , гроші