У понеділок під Київрадою чекають 20 тисяч киян

Маша Землянська
16 серпня 2013р. 15:05

Столичні правоохоронці очікують у понеділок, 19-го серпня під стінами Київради, що на Хрещатику, 36, 20 тисяч киян. Адже саме така цифра у міліції, куди відправили заявки на проведення акцій представники мерії.

«Для забезпечення охорони громадського порядку в м. Києві під час проведення масових заходів та забезпечення безпеки і нормальної роботи Київської міської Ради столичною міліцією підготовлені відповідні розрахунки сил і засобів в достатній кількості для охорони громадського порядку. Правоохоронці вкотре нагадують, що учасники масових заходів під час їх проведення зобов'язані дотримуватись громадського порядку, виконувати всі законні вимоги працівників міліції та інших посадових осіб, які здійснюють функції щодо дотримання порядку. Учасникам заходів забороняється мати при собі зброю та інші засоби, спеціально призначені для фізичного ушкодження, а також вибухові, займисті, отруйні та інші небезпечні речовини, засоби наглядної агітації, які принижують честь та гідність інших громадян. Звертаємо увагу громадян на неприпустимість порушення порядку, зокрема, нанесенню матеріальної шкоди адміністративним будівлям або приміщенням», - йдеть в повідомленні міліції.

Проте чи вдасться провести засідання поки невідомо. Адже громадські активісти з організації "Воля" захопили сесійну залу Київради. Так вони планують завадити роботі депутатів і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Тим часом під стінами будівлі на Хрещатику, 36, протестували кілька сотень киян та активістів  – люди заявляли про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень, адже повноваження нинішньої Київради вичерпалися у травні. П’ятий рік містом фактично керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. 8 серпня місцевий депутат від фракції "Столичні реформи" Юрій Дмитрук направив до Окружного адмінсуду позов із вимогою визнати право нинішньої Київради працювати до чергових місцевих виборів. Суддя Володимир Данилишин визнав Київраду повноважною до чергових виборів.

Теги: Київ , Київрада