Українські прикордонники Мельника не отримали

Маша Землянська
16 серпня 2013р. 15:15

Українські прикордонники Мельника не отримали

Державна прикордонна служби заперечує, що білоруські прикордонники передали до них Петра Мельника, який перебуває у міжнародному розшуку.

"Державна прикордонна служби України повідомляє, що інформація про факт затримання  Петра Мельника білоруськими прикордонниками не відповідає дійсності", - повідомляють прикордонники.

Вранці з'явилась інформація, що екс-ректор Податкової академії під паспортом брата затримали на білоруський митниці та відправили в Україну. До цього, 9-го серпня підозрюваний у хабарництві Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". У понеділок Печерський райсуд постановив знайти і примусово доставити до суду Мельника. У середу Мельника оголосили в міжнародний розшук. А 15 серпня Печерський районний суд змінив запобіжний захід екс-ректору університету Державної податкової служби Петру Мельнику з домашнього арешту на звичайний.

Теги: Київ , міліція , Мельник