Киян кличуть підтримати затриманих за Київраду

Маша Землянська
17 серпня 2013р. 11:14

Киян кличуть підтримати затриманих за Київраду

17 серпня, в суботу, о 15:00 на вулицю Ремонтну, 7, де спеціальний приймальник для утримання осіб підданих адміністративному арешту МВС, кличуть киян на акція підтримки затриманих активістів "Воля" Єгора Соболєва, Ігоря Луценка, Олексія Германа.

Наразі троє з чотирьох захоплювачів сесійної зали Київради - Ігор Луценко та Єгор Соболєв та Олексій Герман отримали за рішенням Шевченківського райсуду по п’ять діб арешту а непокору правоохоронцям. Що чекає на Олександра Марченка невідомо. А от засідання суду по самій Тетяні – відбудеться в понеділок, 19-го серпня.

19-го серпня Київрада планує зібратися, щоб провести засідання, де серед головних питань - зміни до бюджету та економічного і соціального розвитку. Натомість народні депутати від опозиції мають план - завадити цій роботі і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Тим часом під стінами будівлі на Хрещатику, 36, протестували кілька сотень киян та активістів  – люди заявляли про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень, адже повноваження нинішньої Київради вичерпалися у травні. П’ятий рік містом фактично керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. 8 серпня місцевий депутат від фракції "Столичні реформи" Юрій Дмитрук направив до Окружного адмінсуду позов із вимогою визнати право нинішньої Київради працювати до чергових місцевих виборів. Суддя Володимир Данилишин визнав Київраду повноважною до чергових виборів.


Теги: Київ , Київрада , міліція