Кияни вимагають випустити засуджених за Київраду

Маша Землянська
17 серпня 2013р. 16:28

Кілька десятків людей в обід зібрались під стінами спеціального приймальника для утримання осіб підданих адміністративному арешту МВС. Вони вимагають відпустити Єгора Соболєва, Ігоря Луценка, Олексія Германа, які 16-го серпня захопили сесійну залу Київради.

Відео 5-го каналу

Наразі троє з чотирьох захоплювачів Київради - Ігор Луценко та Єгор Соболєв та Олексій Герман отримали за рішенням Шевченківського райсуду по п’ять діб арешту а непокору правоохоронцям. Що чекає на Олександра Марченка невідомо. А от засідання суду по самій Тетяні Чорновол – відбудеться в понеділок, 19-го серпня.

Також 19-го серпня Київрада планує зібратися, щоб провести засідання. Натомість народні депутати від опозиції мають план - завадити цій роботі і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Тим часом під стінами будівлі на Хрещатику, 36, протестували кілька сотень киян та активістів  – люди заявляли про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень, адже повноваження нинішньої Київради вичерпалися у травні. П’ятий рік містом фактично керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва.

Теги: Київ , міліція , Київрада