FEMEN хоче від Захарченка цілодобових бодігардів

Максим Опанасенко
18 серпня 2013р. 11:22

Активістки жіночого руху FEMEN вимагають від міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка приставити до них цілодобову охорону. Про це йдеться в заяві прес-служби організації.

"FEMEN требует от министра МВД Украины Захарченко В.Ю. приставить к активистам движения круглосуточную охрану ввиду вчерашнего нападения на активистов FEMEN, ставшего уже пятым в череде кровавых расправ над активом движения.FEMEN надеются, что такая мера станет эффективней имитации расследований атак постфактум и позволит схватить агрессоров с поличным.В противном случае активистам FEMEN грозит смертельная опасность, ответственность за которую неминуемо ляжет на силовые структуры Украины" - йдеться в повідомленні.

У суботу  FEMEN заявили про нове побиття. Кажуть, близько 21:00 в Одесі побили лідера руху Анну Гуцол, активістку Олександру Шевченко і консультанта Віктора Святського.  Наприкінці липня невідомі жорстоко побили Ганну Гуцол в київському кафе "Бліндаж" на Малій Житомирській. 24 липня невідомі дуже жорстоко побили в Києві Віктора Святського. Напади у організації тоді пов'язували з приїздом до Києва президента Росії Володимира Путіна і патріарха Кирила - на святування 1025-річчя хрещення Русі. І одному, і іншому Femen'ки вже відомі - дівчата раніше влаштовували оголені акції протесту перед обома. Зараз в організації кажуть - на них чинять політичний тиск.

 

Теги: Київ