У центрі Києва годували сумнівними продуктами

Христина Заник
17 лютого 2011р. 12:56

У центрі Києва, в кафе по вулиці Богдана Хмельницького не знайшлося документів про якість та безпеку продуктів, з яких готували страви.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба податкової адміністрації.

У кафе, яке користувалося великою популярністю, господарювали троє приватних підприємців, які займалися кухнею, алкоголем та орендою.

43-річна жінка, яка відповідала за кухню, за два роки своєї діяльності в книзі обліку доходів та витрат відображала тільки виручку та не вела обліку продуктів і не мала документів про їх якість.

Відвідувачі кафе харчувались стравами німецької та європейської кухні, які були приготовленні з продуктів невідомого походження.

Податківці Деснянського району виявили таке порушення, проводячи перевірку їїфінансово-господарської діяльності. Підприємство оштрафували на 320 тисяч гривень, що склало подвійну вартість не облікованих товарів.

«Відповідно до законодавства України, забороняється продаж товарів, які не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням необхідних вимог, або строк придатності яких минув, а також тих, що надійшли без документів, передбачених законодавством, зокрема тих, що засвідчують їх якість та безпеку», - йдеться у повідомленні податківців.