Один зі штурмовиків Київради опинився в лікарні

Галина Танай
19 серпня 2013р. 8:13

Один із активістів організації "Воля", що намагалася заблокувати будівлю Київради у п'ятницю, 16 серпня, опинився в лікарні. Постраждалого від рук "Беркута" провідав у лікарні активіст Андрій Дзиндзя.

За словами Олександра Марченка, жорстке "вигнання" активістів із приміщення Київради проводилось за вказівкою голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна. А півгодини, які вони встигли провести у приміщенні, пішли на те, щоб зв'язатись із Льовочкіним і отримати інструкції. 

Вранці 16 серпня активісти організації "Воля"  Ігор Луценко, Єгор Соболєв. Олександр Марченко, Олексій Герман і Тетяна Чорновол захопили Київраду. Соболєва, Луценка і Германа посадили на 5 діб - за непокору міліції. ще у райвідділку. Активістів звинувачують у непокорі міліції. 

Для довідки

19-го серпня Київрада планує зібратися, щоб провести засідання, де серед головних питань - зміни до бюджету та економічного і соціального розвитку. Натомість народні депутати від опозиції мають план - завадити цій роботі і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Тим часом під стінами будівлі на Хрещатику, 36, протестували кілька сотень киян та активістів  – люди заявляли про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень, адже повноваження нинішньої Київради вичерпалися у травні. П’ятий рік містом фактично керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. 8 серпня місцевий депутат від фракції "Столичні реформи" Юрій Дмитрук направив до Окружного адмінсуду позов із вимогою визнати право нинішньої Київради працювати до чергових місцевих виборів. Суддя Володимир Данилишин визнав Київраду повноважною до чергових виборів.

Теги: Київ


Теги: Київ , Воля , штурм Київради