Облитий кистолою замгубернатора - людина Балоги

Олександра Веснич
17 лютого 2011р. 13:08

Заступник голови Київської облдержадміністрації Юрій Чижмарь, якого вчора ввечері облили кислотою, - родом з Закарпаття, працював керівником служби голови Секретаріату президента України при Балозі і очолював Тернопільську ОДА.

Йому 36 років, 1974 року народження. За освітою юрист, кандидат наук.

До 2004 року викладав в Ужгородскому держуніверситеті, де раніше навчався. У 2004-2006 працював в Тернопільській та Закарпатській облдержадміністрації.

У 2006 пішов працювати в Міністерство надзвичайних ситуацій під керівництвом Віктора Балоги, з вересня 2006 по жовтень 2007 працював у нього в Секретаріаті керівником служби голови.

Потім до квітня 2010 був губернатором Тернопільської області.

В Тернополі про нього відгукуються непогано, окрім історії з перевиборами в Тернопільську облраду в 2009 році, коли "Єдиний центр", який очолював Чижмарь, набрав рекордні 14%, зайнявши 2 місце. Тоді говорили про масові вкидання бюлетенів.

На посаді в Київській облдержадміністрації Чижмарь з 13 липня 2010 року. За своїми функціональними обов'язками відповідав за зв'язки з Кабінетом міністрів і органами державної влади.

До членства в "Єдиному центрі" Чижмарь перебував в партії "Пора" і зараз підтримує дружні стосунки з Владиславом Каськівим.

Його дружина Катерина Чижмарь - також юрист, працювала начальником юруправління КОДА, а зараз - в департаменті нотаріату Міністерства юстиції - представник в Вищій кваліфкомісії адвокатури. На її робочому місці повідомили, що на роботі її немає, вона в лікарні у чоловіка.

В прес-службі облдержадміністрації повідомили, що на сьогодні і до кінця тижня ніяких офіційних заходів за участю Чижмаря не планували.