Герега запевняє, що прострочена Київрада - законна

Галина Танай
19 серпня 2013р. 8:36

Київрада працює законно, а від сьогоднішнього засідання "залежать долі сотен тисяч киян". Таку передбачувану заяву зробила секретарка Київради Галина Герега. Про це повідомляє - хто б ви думали - прес-служба КМДА.

Галина Федорівна заявила, що до секретаріату Київради надійшли тисячі звернень від бюджетних організацій, профспілок, громадських організацій міста з вимогою провести сесію. «Сьогодні під стіни Київради прийшли тисячі лікарів, вчителів, робітників соціальної сфери. Ці люди хочуть отримати гроші, на які по праву заслуговують. Чи маємо ми право позбавляти їх муніципальних надбавок в угоду окремим політичним силам?», - запитала стурбована долею народу Герега.

Наразі Київрада оточена титушками й добровільно-примусово зігнаними членами профспілок, що мають тролити активістів і не дати їм зірвати нелегітимне засідання.

Для довідки

Сьогодні, 19 серпня, Київрада збирається на засідання, де серед головних питань - зміни до бюджету та економічного і соціального розвитку. Натомість народні депутати від опозиції мають план - завадити цій роботі і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Тим часом під стінами будівлі на Хрещатику, 36, протестували кілька сотень киян та активістів  – люди заявляли про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень, адже повноваження нинішньої Київради вичерпалися у травні. П’ятий рік містом фактично керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. 8 серпня місцевий депутат від фракції "Столичні реформи" Юрій Дмитрук направив до Окружного адмінсуду позов із вимогою визнати право нинішньої Київради працювати до чергових місцевих виборів. Суддя Володимир Данилишин визнав Київраду повноважною до чергових виборів.


Теги: Київ , Київрада , Герега