Українців кличуть працювати "зеленими пальчиками"

Галина Танай
19 серпня 2013р. 9:26

Одна з найнезвичайніших вакансій в Україні - "зелені пальчики". Це неофіційна назва спеціаліста по догляду за рослинами. Серед топ-7 цікавих пропозицій також робота з молоком і ялинковими іграшками. Про це пише портал HeadHunter.

"Зелені пальчики" шукає мережа будівельних гіпермаркетів: там потрібні люди, що вміють користуватись добривами та хімікатами і лікувати рослини. Серед незвичайних вакансій також фахівець по роботі з постачальниками молока - ця людина має забезпечувати поставки молока та контролювати його
якість, проводити переговори із постачальниками і державними контролюючими органами, 
розробляти маршрути руху молоковозів. Крім того, в семірці незвичайних вакансій опинився художник на фабриці ялинкових прикрас. Нестандартною у HeadHunter вважають і фрілансера для написання академічних робіт і статей, адміністратора для фотографа і таємного покупця.

Ще одна незвичайна вакансія - анти/фрод, або ж ризик-менеджер. Це людина, що буде перевіряти і аналізувати клієнтську базу із метою виявлення зовнішніх і внутрішніх фактів шахрайства. Такого фахівця шукає компанія, що займається розробкою програмного забезпечення в сфері
розваг та ігрового бізнесу, потрібна. Основні вимоги до ризик-менеджера - вища технічна освіта, знання англійської мови, вміння швидко сприймати нову інформацію.

Теги: Київ , робота , незвичайні вакансії