Міліція нафоткала своїх кривдників

Маша Землянська
19 серпня 2013р. 12:10

У прес-службі міліції заявляють: на мітингу під Київрадою травмований один з їхніх працівників. Але правоохоронці обіцяють знайти кривдників, адже все «задокументовано».

«Близько 10:00 народні депутати України Арсеній Яценюк, Юрій Іллєнко та Віталій Ярема намагалися прорватися через міліцейське оточення біля центрального входу до приміщення міськради. Розбивши вікно на першому поверсі, за допомогою своїх помічників всередину потрапили народні депутати Яценюк та Іллєнко. При цьому опозиціонери вчинили протиправні дії відносно одного з правоохоронців, затягнули його у натовп та нанесли тілесні ушкодження. Інші працівники міліції, які забезпечують правопорядок в цьому місці, втрутилися у ситуацію і визволили свого колегу. Дії опозиціонерів документуються за допомогою фото- та відеофіксації. Обстановка біля КМДА є контрольованою», - йдеться в повідомленні

19-го серпня Київрада зібралась і провела засідання, де серед головних питань - зміни до бюджету та економічного і соціального розвитку. Натомість народні депутати від опозиції мали - завадити цій роботі і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Проте це їм не вдалося. Біля Київської міськдержадміністрації зібралося близько трьох тисяч представників профспілок, які висловили свою підтримку необхідності проведення сесії Київради щодо соціальних виплат працівникам комунальних установ міста. Одночасно в цьому місці зібралися майже 300 прихильників опозиційних сил, які вважають нелегітимною діяльність Київради.

 

Теги: замля , Київрада , Київ , гроші