Як під мерію на зорі привозили "тітушок" (відео)

Маша Землянська
19 серпня 2013р. 12:24

Активісти засняли відео як на зорі 19-го серпня під будинок мерії, де за кілька годин після відбулося засідання Київради - організовано завозили чоловіків спортивної статури.

З відео видно, що чоловіків привозили на мікроатобусах. Вони неохоче розходяться по "позиціях" і чекають на киян. Причому все це відбувається на очах і власне під боком міліції.

19-го серпня Київрада зібралась і провела засідання, де серед головних питань - зміни до бюджету та економічного і соціального розвитку. Натомість народні депутати від опозиції мали - завадити цій роботі і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Проте цього разу їм це не вдалося. Біля мерії зібралося близько трьох тисяч представників профспілок, які висловили свою підтримку необхідності проведення сесії Київради щодо соціальних виплат працівникам комунальних установ міста. Одночасно в цьому місці зібралися кілька сот прихильників опозиційних сил, які вважають нелегітимною діяльність Київради.

Теги: Київ , Київрада , земля , гроші