Міліція затримала аптечного розбійника

Дмитро Чалий
19 серпня 2013р. 13:07

Міліція затримала аптечного розбійника

У п’ятницю, 17 серпня, міліція затримала киянина, що двічі за вечір напав на аптеки, погрожуючи пістолетом і вимагаючи грошей. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ.

За словами працівників пограбованих аптек, чоловік загалом забрав з кас 800 гривень. Першою була аптека на вулиці Урлівській, звідки й надійшов пізніше виклик до по спецлінії «102». «Розбійник менш ніж через годину вирішив знову «зняти касу» за аналогічним сценарієм, цього разу - в Дніпровському районі Києва. В аптеку на вулиці Серафимовича молодик навідався вже близько 21.45», - повідомляють в Міністерстві внутрішніх справ. Міліціонери помітили підозрюваного чоловіка біля місця скоєння останнього злочину: «Під час затримання зробив декілька пострілів у бік правоохоронців, при цьому поранивши одного з них». Міліціонери повідомляють, що свої зухвалі витівки молодик пояснив скрутним матеріальним становищем.

Киянину інкримінують розбій. Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна. Наразі перевіряють причетність чоловіка до скоєння аналогічних злочинів на території міста Києва.