Міліція винить активістку Чорновол у вульгарності

Маша Землянська
20 серпня 2013р. 8:19

Міліція винить активістку Чорновол у вульгарності

О 12:00 Шевченківський райсуд слухатиме справу Тетяни Чорновол, яку міліція звинувачує не просто у невиконанні вимог міліції, як решту тих, з тим активістка захоплювала 16-го серпня Київраду, але й - у вульгарності. До речі, за непокору Тетяна вже отримала штраф у 130 гривень.

«У мене обмаль часу на справи, я роблю розслідування корупційних схем. Мене звинувачують в невиконанні вимог міліції, так само, як і інших чотирьох активістів. Але на відміну від них, мене звинувачують ще й в дрібному хуліганстві. Ніби то, я вульгарно і грубо розмовляла в сесійній залі Київради. Єдине, про що я розмовляла з представниками Київради в сесійній залі – про політичну ситуацію в країні. Якщо влада поводить себе грубо і вульгарно, якщо правда груба і вульгарна – не я в цьому винна. Я їм пояснювала причини мого перебування в сесійній залі та закликала приєднатись до себе. Наводила приклади. В одному з розслідувань я дізналась, що Нафтогаз, підконтрольний «сім’ї» Януковичу та Фірташу, подарував приватній фірмі  газу на 2 млрд. доларів (!) Ця сума – три камази 100-доларових банкнот. Представникам міліції, МНС я пояснювала, що це є їх зарплати. Це хуліганство?...Це правда! І вона страшна», - розповідає Чорновол.

Вранці 160го серпня активісти організації "Воля"  Ігор Луценко, Єгор Соболєв. Олександр Марченко, Олексій Герман і Тетяна Чорновол захопили Київраду. Соболєва, Луценка і Германа посадили на 5 діб - за непокору міліції. Марченко опинився у лікарні. Все це було задля того, щоб Київрада, яка на думку активістів, нелегітимна - не проводила засідання 19-го серпня.