На Печерську Range Rover застряг у вікні ресторану

Маша Землянська
20 серпня 2013р. 8:28

На Печерську Range Rover застряг у вікні ресторану

У понедылок, 19-го серпня на Печерську пані за кермом люксового кросовера врізалася в новий ресторан, який відкрився навесні. Люди не постраждали, а от матеріальний збиток - чималий.

"Як розповідають очевидці, жінка на білому Range Rover Evoque не впоралася з керуванням свого автомобіля, вилетіла на тротуар і ледь не заїхала в бразильський стейк-хауз. Точніше, вона б заїхала, але машина виявилася велика, у вікно попросту не пройшла. "Не знаю що сталося, я побачив вже, як джип мчить на тротуар, а потім влітає в стіну кафешки. Від удару посипалися стекла", - Каже очевидець. У ресторані були люди, вони сильно злякалися. Якби хтось сидів біля вікна, стейк довелося б доїдати у лікарні. Відразу після аварії до кафе під'їхали два Мерседеси з "крутими" номерами. Перше, що зробили хлопці - скрутили номерні знаки з автомобіля своєї подружки. Сама ж панночка, яка влаштувала цей погром, довго стояла і оглядала пошкодження", - розповідають про пригоди дівчини на джипі кореспонденти Автополігону.

Наразі триває розслідування аварії. "ДАІшникам дівчина сказала, що її підрізали. Свідки, однак, другий автомобіль не бачили. Як би там не було, остаточні висновки мають зробити експерти", - впевнені в Автополігоні.

Теги: Київ , дорогоа , аварія