70% працівників шукають нову роботу

Маша Землянська
20 серпня 2013р. 8:50

70% працівників шукають нову роботу

Тільки 30% офісних працівників не мають наміру змінювати роботодавця у найближчий час. Решта ж розглядає варіанти і чекає спокусливих пропозицій від роботодавців. За результатами опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу Head Hunter, для 81% офісних співробітників основною причиною для звільнення стала б низька заробітна платня.


 

За даними попередніх досліджень, в 2013 році 13% офісних працівників уже встигли знайти нову роботу, а 68% активно розглядають варіанти. Але шукати більш прибуткове місце з кращими умовами роботи й перспективами — ще не означає звільнитись.

Остаточне рішення про звільнення прийняли лише 14% опитаних, у той час як 29% тільки збираються звільнятись із теперішнього місця роботи. Співробітників, що вагаються, і тих, хто ще не вирішив, теж чимало: кожен четвертий офісний співробітник розмірковує над звільненням із компанії. Роботодавці можуть бути абсолютно впевненими лише в 13% своїх кадрів, які точно не збираються подавати заяви про звільнення. Швидше за все, не будуть звільнятись і ще 17% «білих комірців».

 А от власне що їх змішує йти з роботи: 

 

Теги: Київ , гроші