Зятю Черновецького залишили будинок на Хрещатику

Маша Землянська
20 серпня 2013р. 10:06

Вищий господарський суд відмовився скасовувати договір купівлі-продажу нежитлових приміщень, розташованих на вулиці Хрещатик, 30. Про відповідну постанову суду повідомляють Наші гроші.

Ці приміщення загальною площею 432,5 квадратних метрів Київрада у 2007 році включила до списку об’єктів, що підлягають приватизації. І вже у січні 2008-го продала їх ТОВ «Інвестиційно – консультаційна компанія «Гаєр». Прокуратура Києва у 2012 році провела перевірку законності цієї приватизації, після якої звернулася до суду з вимогою скасувати рішення Київради і укладений на його основі договір купівлі-продажу. Суди позов слідчих задовольнили. Вони мотивували своє рішення тим, що у період з 23.02.2005 по 17.10.2008 діяла заборона приватизації пам’яток культурної спадщини. А продана будівля – це будинок Міністерства енергетики і електрифікації 1953 року побудови, яка включена до переліку пам’яток історії та культури. Однак Вищий господарський суд ці постанови скасував.

ТОВ «ІКК «Гаєр» на час розгляду цієї справи в суді вже було ліквідоване. Проти позову прокуратури разом із Київрадою заперечувало ТОВ «Пропріо-К», яке, очевидно, є нинішнім власником будівлі на Хрещатику, 30. Власником і директором столичної фірми «ІКК «Гаєр» був Володимир Глазков. Засновником «Пропріо-К» є ТОВ «Паладіс» і ТОВ «Юридичний центр «Еквітас» з групи братів Вячеслава та Олександра Супруненків. В’ячеслав Супруненко – депутат Київради, був одружений із дочкою екс-мера Києва Леоніда Чернівецького. Олександр Супруненко був народним депутатом  від Партії регіонів у 2007-2012 роках.

 

Теги: Київ , гроші , земля , Черновецький