Освячена Януковичем школа зайнялась "рекетом"

Максим Опанасенко
20 серпня 2013р. 10:06

Батьки відкритої минулоріч після реконструкції школи №106 на Некрасівській (Шевченківський район) цього літа отримали повідомлення про збір грошей на парти і шафи. Про це "Свідомо" повідомив один з батьків.

"Получил сегодня по почте. Год назад школу торжественно открыл Янукович. "Уважаемые родители! Руководством школы № 106 принято решение об одноразовом благотворительном взносе от каждого первоклассника в размере 1800 грн. Эти деньги будут потрачены на приобретение парт, стендов, интерактивных досок и шкафчиков" - каже киянин, - "В центре В прошлом году 1 сентября Янукович пиарился на всю стану, современная школа, всем оборудована, полностью укомплектована, и так далее. Цинизм заключается в том, что парты на которые нужно скинутся, стоят в классе".


 

Фото - http://uklon.com.ua

Фото - http://www.president.gov.ua/

Президент Янукович дійсно був на відкритті відремонтованої 106-ї школи у 2012-му. Цікаво, що з приводу ремонту до президента зверталася народна артистка Ольга Сумська. Школа на цьому місці була з 1937-го. Біля на той момент вже напівзруйнованої будівлі у 1988 році збудували новий корпус. За 20 років його визнали аварійним, а у 2009-му - закрили. Після проведення реконструкції прес-служба мерії заявила, що всі кабінети школи - сучасні і добре обладнані. Більше того, школі Янукович подарував сертифікат на комп'ютерне обладнання.


Теги: Київ