ГОГОЛЬFEST почнуть перфоменс Троїцького і "Хліб"

Галина Танай
20 серпня 2013р. 11:01

ГОГОЛЬFEST почнуть перфоменс Троїцького і "Хліб"

Цьогорічний ГОГОЛЬFEST почнеться двома перфоменсами: театральним і кінематографічним. Перший -"…Не бог, не цар, і не герой.." від Влада Троїцького, другий - знаменитий заборонений фільм Миколи Шпиковського "Хліб" у супроводі білоруського Port Mone. Про це повідомляють організатори ГОГОЛЬFESTу.

"…Не бог, не цар, і не герой.." стане подарунком усім, хто за літо скучив за ДАХом і шаленими дівчатами з Dakh Daughters. Влад Троїцький з'єднає в цьому перфоменсі усе – театр, музику, цирк, проекції та елементи шоу Стефано Рікарделя, знаменитого французького повітряного гімнаста, що останні роки очолює паризький театр Сильвія Монфор. Творитимуть це диво актори театру ДАХ, Dakh Daughters і білоруське тріо Port Mone. Ну а оскільки ГОГОЛЬFEST робиться руками не лише митців, а й усіх глядачів, перфоменс поєднають із флешмобом. Другий перфоменс - показ фільму Миколи Шпиковського "Хліб" у супроводі музикантів з Port Mone. Ця картина 1929 року - справжній гімн землі і природі, геніально знята оператором Олексієм Панкратьєвим. "Хліб" заборонили на третій день після прем’єри, і з цвинтаря українського кінематографу його повернули зовсім недавно. На ГОГОЛЬFESTі можна буде побачити відреставровану версію фільма. 


Цьогорічний ГОГОЛЬFEST триватиме з 13 по 22 вересня. Місце - новоспечений арткластер "Видубичі", що на колишньому електромеханічному заводі.


Теги: Київ , ДАХ , Троїцький , ГОГОЛЬFEST