Перетнути кордон з Росією стало складніше

Максим Опанасенко
20 серпня 2013р. 14:02

В Російській Федерації набрали чинності два закони, що стосуються в'їзду іноземних громадян на територію країни. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Зокрема, внесеними змінами до першого і згаданих законів встановлюється можливість обмеження права іноземного громадянина на в'їзд до Російської Федерації, якщо він два і більше рази протягом трьох років притягувався до адміністративної відповідальності на території РФ, а також якщо іноземний громадянин передається іноземній державі у відповідності з міжнародним договором РФ про реадмісію" - йдеться в повідомленні. Також до Росії не можна потрапити громадянину, стосовно котрого тут було рішення про депортацію, реадмісію чи адміністративне видворення. Якщо щодо громадянина винесуть одне з таких рішень повторно, то потрапити до Росії йому не вдасться протягом наступних 10 років. 

Також в Росію не можна їхати, якщо громадянин ухилився від сплати податку чи адміністративного штрафу. Це стосується і дозволі на роботу - його не дадуть (а раніше виданий - анулюють) якщо протягом останніх п'яти років громадянин піддавався адміністративному видворенню за межі РФ (був депортований або переданий інші країни).

 

Теги: Київ