На Святошино чиновники заробили 100 тис. на дітях

Максим Опанасенко
20 серпня 2013р. 16:27

Чиновники Святошинської райдержадміністрації переплатили 100 000 гривень при закупівлі харчів для дитсадків району. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Встановлено, що упродовж 2012-2013 років між Святошинською РДА та кількома приватними підприємствами було укладено договори про закупівлю продуктів харчування для дошкільних навчальних закладів Святошинського району. Однак, як з’ясувалося, під час закупівлі товарів чиновники не перевірили законність встановлення підприємцями цін на продукти та їх постачання, внаслідок чого на рахунки підприємств було зайво перераховано понад 100 тис. гривень бюджетних коштів" - йдеться в повідолменні. Досудове розслідування ще триває.

Завищені ціни на продукти для навчальних закладів - звичне явище для Києва. У червні ми провели моніторинг цін на продукти в навчальних закладах Голосіївського району. Наприклад там яйця купували на початку квітня за 10,7 гривень за десяток. На той момент середня ціна на яйця була ледь не вдвічі нижчою – 6,72 гривні за десяток. Постачала їх фірма ПП «Ніка-1». Тоді ж вона ж продала і яловичину – по 66,24 гривні за кіло. Середня ціна на той момент – 56,24 гривні (щоправда, в закупівлі йдеться про купівлю яловичини без кісток. Чи таке ж м’ясо оцінювали у Мінекономрозвитку – невідомо). Також ця  фірма забезпечила навчальні заклади цукром – за 7,3 гривні за кілограм. В той момент цукор в середньому коштував в Києві 4,97 гривні за кіло.

Теги: Київ