Корчувате лишили без міської аптеки

Максим Опанасенко
21 серпня 2013р. 10:10

Комунальну аптеку "Фармація", що була на Ново-Пирогівській, 23 (Корчувате, Голосіївський район). Про це "Свідомо" повідомив громадський активіст Микола Даневич.

"Київські обранці продали останню комунальну соціальну аптеку в мікрорайоні Корчувате в Голосіївському районі м.Києва (вул. Ново-Пирогівська, 23). В своїй передвиборчій програмі В.Янукович наголошував, що почує кожного і наставляв на це владу та депутатський корпус. Але 4 тисячі мешканців Корчуватого ніхто з них непочув і забрали соціальну аптеку, де продавались ліки за пільговими цінами для пенсіонерів, ветеранів,  інвалідів та чорнобильців, залишивши там лише одну приватну аптеку" - каже Даневич. Купувати ліки місцевих мешканців відправляють до іншої аптеки - на проспекті Науки, 4. За повідомленням, до неї звідси дуже незручно добиратись. І через це кияни, за словами Даневича, тримають облогу і не дають вивести з "Фармації" аптечне обладнання.


 

 Мерія позиціонує "Фармацію" як соціальну аптеку, де кияни можуть отримати знижки. Але, за дослідженням "Свідомо", ліки там часто не дешевші, а навіть навпаки - коштовніші, ніж в приватних аптеках.

 

 

Теги: Київ