Росія припинила блокувати українські товари

Галина Танай
21 серпня 2013р. 10:51

Росія припинила блокувати українські товари

Україна та Росія домовились про скасування додаткових процедур контролю при перетині кордону українськими товарами. Вантажі знову оформлюють в штатному порядку. Про це повідомляє Інформаційно-аналітичнй бюллетень КМУ.

Делегація Міндоходів України зуміла досягти  домовленостей з росіянами про активізацію обміну інформацією між митницями. Тепер це є головним інструментом врегулювання та запобігання труднощам при митному контролі на українсько-російському кордоні. Зокрема, будуть регулярно проводитися міжурядові двосторонні консультації.

Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Таким чином Росія закрила свій кордон для українських солодощів. 14-го серпня прес-служба Федерація роботодавців України заявила, що з 00:00 до профілю ризику системи управління ризиками митної служби Росії потрапили всі українські імпортери. Фактично це означало блокування українського експорту. Україна ж натомість заборонила імпорт і транзит зерна та кормів з Сибірського, Північнокавказького і Південного округів Росії. 

Теги: економічна війна , Росія , Київ