Як виглядає школа - «жебрачка» після Януковича

Женя Семчук
21 серпня 2013р. 11:20

Як виглядає школа - «жебрачка» після Януковича

Батьки учнів школи №106 на вулиці Некрасова в центрі Києва почали отримувати повідомлення про збір коштів у розмірі 1800 гривень на меблі, хоча минулого року після реконструкції цю школу відкривав сам президент.

«Свідомо» перевірило як виглядає школа – «жебрачка». Зовнішній вигляд  школи не потребує ані капітального, ані косметичного ремонту. Стіни добре помальовані, коридори акуратно викладені плиткою та гарно умебльовані.

Спеціалізована школа № 106  у 2012 році стала відома всій країні. Тоді, після реконструкції, на її урочистому відкритті був Віктор Янукович разом з міністром освіти і науки Дмитром Табачником, радником президента України з гуманітарних питань і соціальної політики Ганною Герман, главою КМДА Олександром Поповим та "регіоналом" Яном Табачником. За сприяння глави держави у навчальному закладі було створено 32 сучасних навчальних кабінети, комп'ютеризована бібліотека з доступом до мережі Інтернет, лабораторії фізики, біології, хімії, по чотири лінгафонні кабінети та комп'ютерні класи, слюсарні та столярні майстерні, кабінети обслуговуючої та ручної праці. Також у школі є сучасний медичний блок з процедурним і фізіотерапевтичним кабінетами та спеціально обладнана вбиральня для дітей з обмеженими фізичними можливостями.