За викрадення черниць з Лаври застава 344 тис. грн

Маша Землянська
22 серпня 2013р. 9:30

Апеляційний суд Києва визначив суму застави для жителя Коцюбинського Сергія Даніша, якого підозрюють в організації скандального викрадення черниць Свято-Покровського монастиря. Про це повідомляє Сайт громади Приірпіння.

«Мати підозрюваного, за словами друзів Даніша, внесла заставу в розмірі 344,1 тис. грн», - пише видання. На запитання, як вдалося так швидко зібрати таку чималу суму, мати Тетяна відповіла: «А нехай вас це не цікавить. Я вам на це запитання відповідати не буду».

15-го червня до МВС надійшло повідомлення про те, що на території Києво-Печерської Лаври зникли дві монахині. Для їх пошуку біли задіяні рятувальні служби та підрозділи міліції. За два дні зниклі монахині повернулись на територію Лаври. Міліція стверджує: викрадача Лаврських черниць знайдено. Викрадення панянок здійснили обікрадені шахраями, які підозрювали,  що їхні кровні гроші можуть зберігатися у Свято-Покровському жіночому монастирі. У викраденні підозрювали брата екс-нардепа Сергія Бута - у якості запобіжного заходу його посадили на 3 місяці. 

Теги: