МЗС пояснить Паніну, чий насправді Крим

Галина Танай
22 серпня 2013р. 17:50

МЗС пояснить Паніну, чий насправді Крим

21 серпня російський актор Андрій Панін потрапив у ДТП в Алушті. Панін грубо з'ясовував стосунки з водієм, назвав його "хлопчиком-татарином" і дозволив собі заявити, що не вважає Крим частиною України. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Під часм аварії за кермом була знайома Паніна. Їх Fiat 500  скотився назад на підйомі і врізався в Chevrolet Aveo, який їхав слідом. Панін вийшов з Fiat і став у грубій формі з'ясовувати стосунки з водієм Chevrolet, після чого не став чекати інспекторів і залишив місце ДТП. Розповідаючи про інцидент "Комсомольській правді в Україні", актор назвав свого опонента "хлопчиком-татарином". "А ви ж їх знаєте - татар?! Він сам був винен, але захотів отримати від нас грошей, я йому сказав, що давайте, мовляв, якось вирішимо, адже на машині навіть подряпин не було. Але він же хлопчик-татарин, я йому дав трошки по морді, і цим все закінчилося ", - коментував ситуацію Панін. Крім того, актор дохволив собі фразу "Я не в Україні, я в Криму".

Голова Меджлісу Мустафа Джемілєв закликав правоохоронні органи відреагувати на образливі висловлювання Паніна на адресу кримських татар. Міністерство закордонних справ так само вважає, що оцінку висловлюванням актора має дати міліція. "Якщо він не знає, в яку державу він приїхав на гастролі, правоохоронні органи України досить доступно і переконливо можуть йому це пояснити", - заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс. Міліція вже відкрила кримінальне провадження за фактом завдання Паніним тілесних ушкоджень українцю.

Теги: Київ , Панін , МЗС